Cliché Baroque

KRJ - Kouluratsastuskilpailut!

Yleistä

Päivämäärä 03.12.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivämäärä 30.11.2018
Vastuuhenkilö Sonja.P (VRL-06588)
Järjestyspaikka Cliché Baroque
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla, arvontakonetta käyttäen


Rajoitukset

30 ratsukkoa/luokka
3 hevosta ratsastajalta/luokka
Yksi hevonen voi osallistua kahteen eri luokkaan
Kilpailut avoinna kaikille


Osallistuminen

Sähköpostitse osoitteeseen: kultahuisku20@gmail.com
Otsikolla cliche krj1-10 (osallistust samalla 10 avoimeen kutsuun)
Muodossa:

Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000


Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A


Osallistujat/Tulokset

1. Helppo A
1. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom 
2. Kida (VRL-08368) - Kulorastas VH18-018-2000 
3. Shannon. (VRL-05645) - Darija SE VH18-003-0184 
4. JP (VRL-01948) - Hopewood Hazy Storm 
5. Molly (VRL-14516) - Kiara du Boux 
6. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Korpiyö VH18-018-2144
7. reibili (VRL-10965) - Harakanlento
8. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Puuhapete VH15-018-2225
9. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
10. Sonja.P (VRL-06588) - Kryptankylmä VH18-018-2123
11. Vibaja (VRL-00727) - Trze Nadejda VH18-003-0172
12. Kida (VRL-08368) - Vohvelisankari VH18-018-2001
13. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän
14. Shannon. (VRL-05645) - S Bint Morceaux VH18-003-0168
15. Shannon. (VRL-05645) - MJA Raja bint Aziz VH18-003-0177
16. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
17. Sonja.P (VRL-06588) - Pirunkorven Timantti VH17-018-0809
18. birdie (VRL-14733) - Ragnar VH18-053-0070
19. Vibaja (VRL-00727) - Helglinn VH18-053-0071
20. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
21. Molly (VRL-14516) - Soraya du Boux
22. Liia (VRL-11284) - Brunnby Creamberry VH18-035-0219
23. Kida (VRL-08368) - Harlekiini VH18-018-1812
24. Molly (VRL-14516) - Pluton du Boux
25. JP (VRL-01948) - Hopewood Dahlia
26. JP (VRL-01948) - Hopewood Caden
27. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
28. Liia (VRL-11284) - Vuornan Hattarasydän VH18-018-2130
29. Liia (VRL-11284) - Vuornan Houdini VH18-018-2129
30. reibili (VRL-10965) - Tilkkeen Rintamakarkuri
2. Helppo A
1. Liia (VRL-11284) - Vuornan Hattarasydän VH18-018-2130 
2. Sonja.P (VRL-06588) - Pirunkorven Timantti VH17-018-0809 
3. birdie (VRL-14733) - Ragnar VH18-053-0070
4. Liia (VRL-11284) - Brunnby Creamberry VH18-035-0219
5. Liia (VRL-11284) - Vuornan Houdini VH18-018-2129 
6. Kida (VRL-08368) - Harlekiini VH18-018-1812
7. Molly (VRL-14516) - Kiara du Boux
8. Kida (VRL-08368) - Vohvelisankari VH18-018-2001
9. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
10. JP (VRL-01948) - Hopewood Hazy Storm
11. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän
12. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
13. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Puuhapete VH15-018-2225
14. Shannon. (VRL-05645) - Darija SE VH18-003-0184
15. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia
16. Vibaja (VRL-00727) - Helglinn VH18-053-0071
17. Vibaja (VRL-00727) - Trze Nadejda VH18-003-0172
18. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Korpiyö VH18-018-2144
19. Kida (VRL-08368) - Kulorastas VH18-018-2000
20. Shannon. (VRL-05645) - S Bint Morceaux VH18-003-0168
21. Molly (VRL-14516) - Pluton du Boux
22. reibili (VRL-10965) - Turmeltajan Synninsuosija
23. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
24. Sonja.P (VRL-06588) - Kryptankylmä VH18-018-2123
25. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Ketutus
26. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
27. Shannon. (VRL-05645) - MJA Rasha al-Jamila VH18-003-0203
28. Molly (VRL-14516) - Soraya du Boux
29. JP (VRL-01948) - Hopewood Aubrey
30. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle

Ulkoasu © M Layouts - Muokkaus Sonja.P | Kuvat © Christina Hsu & Pixabay
VIRTUAALITALLI - A SIM-GAME STABLE