Cliché Baroque

KRJ - Kouluratsastuskilpailut!

Yleistä

Päivämäärä 09.12.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivämäärä 30.11.2018
Vastuuhenkilö Sonja.P (VRL-06588)
Järjestyspaikka Cliché Baroque
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla, arvontakonetta käyttäen


Rajoitukset

30 ratsukkoa/luokka
3 hevosta ratsastajalta/luokka
Yksi hevonen voi osallistua kahteen eri luokkaan
Kilpailut avoinna kaikille


Osallistuminen

Sähköpostitse osoitteeseen: kultahuisku20@gmail.com
Otsikolla cliche krj1-10 (osallistust samalla 10 avoimeen kutsuun)
Muodossa:

Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000


Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A


Osallistujat/Tulokset

1. Helppo A
1. Kida (VRL-08368) - Harlekiini VH18-018-1812 
2. Vibaja (VRL-00727) - Helglinn VH18-053-0071 
3. JP (VRL-01948) - Hopewood Hazy Storm 
4. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
5. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle 
6. reibili (VRL-10965) - Tilkkeen Rintamakarkuri
7. Liia (VRL-11284) - Brunnby Creamberry VH18-035-0219
8. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Korpiyö VH18-018-2144
9. Shannon. (VRL-05645) - Darija SE VH18-003-0184
10. Vibaja (VRL-00727) - Trze Nadejda VH18-003-0172
11. Shannon. (VRL-05645) - MJA Raja bint Aziz VH18-003-0177
12. reibili (VRL-10965) - Harakanlento
13. Molly (VRL-14516) - Kiara du Boux
14. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Puuhapete VH15-018-2225
15. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
16. Liia (VRL-11284) - Vuornan Houdini VH18-018-2129
17. Sonja.P (VRL-06588) - Kryptankylmä VH18-018-2123
18. JP (VRL-01948) - Hopewood Dahlia
19. birdie (VRL-14733) - Ragnar VH18-053-0070
20. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
21. Molly (VRL-14516) - Pluton du Boux
22. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
23. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän
24. JP (VRL-01948) - Hopewood Caden
25. Kida (VRL-08368) - Vohvelisankari VH18-018-2001
26. Liia (VRL-11284) - Vuornan Hattarasydän VH18-018-2130
27. Sonja.P (VRL-06588) - Pirunkorven Timantti VH17-018-0809
28. Kida (VRL-08368) - Kulorastas VH18-018-2000
29. Shannon. (VRL-05645) - S Bint Morceaux VH18-003-0168
30. Molly (VRL-14516) - Soraya du Boux
2. Helppo A
1. Kida (VRL-08368) - Harlekiini VH18-018-1812 
2. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Puuhapete VH15-018-2225 
3. JP (VRL-01948) - Hopewood Magnolia
4. reibili (VRL-10965) - Turmeltajan Synninsuosija 
5. Sonja.P (VRL-06588) - Pirunkorven Timantti VH17-018-0809 
6. Shannon. (VRL-05645) - MJA Rasha al-Jamila VH18-003-0203
7. Molly (VRL-14516) - Pluton du Boux
8. Molly (VRL-14516) - Kiara du Boux
9. Uppe (VRL-11253) - Brunnby Picasso
10. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom
11. Vibaja (VRL-00727) - Helglinn VH18-053-0071
12. JP (VRL-01948) - Hopewood Hazy Storm
13. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Ketutus
14. birdie (VRL-14733) - Ragnar VH18-053-0070
15. Liia (VRL-11284) - Vuornan Hattarasydän VH18-018-2130
16. Molly (VRL-14516) - Soraya du Boux
17. Liia (VRL-11284) - Vuornan Houdini VH18-018-2129
18. Liia (VRL-11284) - Brunnby Creamberry VH18-035-0219
19. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Korpiyö VH18-018-2144
20. Shannon. (VRL-05645) - S Bint Morceaux VH18-003-0168
21. Kida (VRL-08368) - Vohvelisankari VH18-018-2001
22. Kida (VRL-08368) - Kulorastas VH18-018-2000
23. Shannon. (VRL-05645) - Darija SE VH18-003-0184
24. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän
25. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831
26. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Twilight Sparkle
27. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257
28. Sonja.P (VRL-06588) - Kryptankylmä VH18-018-2123
29. JP (VRL-01948) - Hopewood Aubrey
30. Vibaja (VRL-00727) - Trze Nadejda VH18-003-0172

Ulkoasu © M Layouts - Muokkaus Sonja.P | Kuvat © Christina Hsu & Pixabay
VIRTUAALITALLI - A SIM-GAME STABLE