ERJ - Esteratsastuskilpailut!

Yleistä


Päivämäärä 01.01.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivämäärä 25.12.2018
Vastuuhenkilö Sonja.P (VRL-06588)
Järjestyspaikka Kultahuisku
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla, arvontakonetta käyttäen

Rajoitukset


30 ratsukkoa/luokka
3 hevosta ratsastajalta/luokka
Yksi hevonen voi osallistua kahteen eri luokkaan
Kilpailut avoinna kaikille

Luokat

1. 110cm 2. 110cm

Osallistuminen


Sähköpostitse osoitteeseen: kultahuisku20@gmail.com
Otsikolla erj1-10 (osallistut samalla 10 avoimeen kutsuun)
Muodossa:

Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Osallistujat / Tulokset

1. 110cm 1. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Imperial 2. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Korpiyö VH18-018-2144 3. birdie (VRL-14733) - Addingrove Tammie 4. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246 5. Cherry (VRL-12299) - BB’s Busted Boy VH17-027-0032 6. Jannica (VRL-04799) - Kanelikaakao VH18-018-0894 7. Molly (VRL-14516) - Leyla du Boux 8. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Suspiria 9. Sonja.P (VRL-06588) - Pirunkorven Timantti VH17-018-0809 10. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur 11. Molly (VRL-14516) - Esther du Boux 12. Liia (VRL-11284) - Glitterjunkie VH18-031-0437 13. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 14. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 15. birdie (VRL-14733) - Groyne Joey 16. Jannica (VRL-04799) - Jalavan Suttuinen VH16-018-0999 17. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Twinklegleam VH16-022-0033 18. Loc (VRL-12679) - Kallan Elm 19. Liia (VRL-11284) - Spooky Pinkberry Fizz 20. Sonja.P (VRL-06588) - Kryptankylmä VH18-018-2123 21. Molly (VRL-14516) - Jamilah du Boux 22. Cherry (VRL-12299) - Näkin Muisto VH17-018-0931 23. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 24. birdie (VRL-14743) - Innards Evasion 25. Ilona (VRL-14757) - Fridan Tohveliprinssi VH18-018-2174 26. Kida (VRL-08368) - Blackburns Nando 2. 110cm 1. birdie (VRL-14733) - Groyne Joey 2. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246 3. Molly (VRL-14516) - Leyla du Boux 4. birdie (VRL-14743) - Innards Evasion 5. Cherry (VRL-12299) - BB’s Busted Boy VH17-027-0032 6. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Twinklegleam VH16-022-0033 7. Kida (VRL-08368) - Blackburns Nando 8. Liia (VRL-11284) - Spooky Pinkberry Fizz 9. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 10. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Kuningatar VH18-018-2143 11. Jannica (VRL-04799) - Kanelikaakao VH18-018-0894 12. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Imperial 13. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur 14. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 15. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Sommitelma VH18-018-2145 16. Ilona (VRL-14757) - Fridan Tohveliprinssi VH18-018-2174 17. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Suspiria 18. birdie (VRL-14733) - Addingrove Tammie 19. Molly (VRL-14516) - Jamilah du Boux 20. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Pakoruutu VH18-018-2148 21. Jannica (VRL-04799) - Jalavan Suttuinen VH16-018-0999 22. Loc (VRL-12679) - Kallan Elm 23. Cherry (VRL-12299) - Näkin Muisto VH17-018-0931 24. Molly (VRL-14516) - Esther du Boux 25. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 26. Liia (VRL-11284) - Kastanjan Afrika

Web design © Rainy-Monday.net
virtuaalitalli - a sim-game stable