ERJ - Esteratsastuskilpailut!

Yleistä


Päivämäärä 10.01.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivämäärä 25.12.2018
Vastuuhenkilö Sonja.P (VRL-06588)
Järjestyspaikka Kultahuisku
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla, arvontakonetta käyttäen

Rajoitukset


30 ratsukkoa/luokka
3 hevosta ratsastajalta/luokka
Yksi hevonen voi osallistua kahteen eri luokkaan
Kilpailut avoinna kaikille

Luokat

1. 110cm 2. 110cm

Osallistuminen


Sähköpostitse osoitteeseen: kultahuisku20@gmail.com
Otsikolla erj1-10 (osallistut samalla 10 avoimeen kutsuun)
Muodossa:

Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Osallistujat / Tulokset

1. 110cm 1. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Twinklegleam VH16-022-0033 2. Jannica (VRL-04799) - Jalavan Suttuinen VH16-018-0999 3. Ilona (VRL-14757) - Fridan Tohveliprinssi VH18-018-2174 4. Loc (VRL-12679) - Kallan Elm 5. Liia (VRL-11284) - Spooky Pinkberry Fizz 6. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur 7. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Imperial 8. Sonja.P (VRL-06588) - Kryptankylmä VH18-018-2123 9. Molly (VRL-14516) - Jamilah du Boux 10. Sonja.P (VRL-06588) - Pirunkorven Timantti VH17-018-0809 11. birdie (VRL-14743) - Innards Evasion 12. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Korpiyö VH18-018-2144 13. Kida (VRL-08368) - Blackburns Nando 14. Molly (VRL-14516) - Esther du Boux 15. Jannica (VRL-04799) - Kanelikaakao VH18-018-0894 16. Cherry (VRL-12299) - BB’s Busted Boy VH17-027-0032 17. Cherry (VRL-12299) - Näkin Muisto VH17-018-0931 18. birdie (VRL-14733) - Addingrove Tammie 19. birdie (VRL-14733) - Groyne Joey 20. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Suspiria 21. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 22. Liia (VRL-11284) - Glitterjunkie VH18-031-0437 23. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 24. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246 25. Molly (VRL-14516) - Leyla du Boux 26. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 2. 110cm 1. Loc (VRL-12679) - Kallan Elm 2. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 3. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Sommitelma VH18-018-2145 4. Molly (VRL-14516) - Esther du Boux 5. Ilona (VRL-14757) - Fridan Tohveliprinssi VH18-018-2174 6. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 7. birdie (VRL-14733) - Groyne Joey 8. Liia (VRL-11284) - Kastanjan Afrika 9. birdie (VRL-14733) - Addingrove Tammie 10. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur 11. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Kuningatar VH18-018-2143 12. Liia (VRL-11284) - Spooky Pinkberry Fizz 13. Cherry (VRL-12299) - BB’s Busted Boy VH17-027-0032 14. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Pakoruutu VH18-018-2148 15. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Imperial 16. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Twinklegleam VH16-022-0033 17. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 18. Jannica (VRL-04799) - Jalavan Suttuinen VH16-018-0999 19. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Suspiria 20. Cherry (VRL-12299) - Näkin Muisto VH17-018-0931 21. Molly (VRL-14516) - Leyla du Boux 22. Jannica (VRL-04799) - Kanelikaakao VH18-018-0894 23. birdie (VRL-14743) - Innards Evasion 24. Molly (VRL-14516) - Jamilah du Boux 25. Kida (VRL-08368) - Blackburns Nando 26. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246

Web design © Rainy-Monday.net
virtuaalitalli - a sim-game stable