ERJ - Esteratsastuskilpailut!

Yleistä


Päivämäärä 02.01.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivämäärä 25.12.2018
Vastuuhenkilö Sonja.P (VRL-06588)
Järjestyspaikka Kultahuisku
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla, arvontakonetta käyttäen

Rajoitukset


30 ratsukkoa/luokka
3 hevosta ratsastajalta/luokka
Yksi hevonen voi osallistua kahteen eri luokkaan
Kilpailut avoinna kaikille

Luokat

1. 110cm 2. 110cm

Osallistuminen


Sähköpostitse osoitteeseen: kultahuisku20@gmail.com
Otsikolla erj1-10 (osallistut samalla 10 avoimeen kutsuun)
Muodossa:

Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Osallistujat / Tulokset

1. 110cm 1. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 2. Molly (VRL-14516) - Jamilah du Boux 3. Liia (VRL-11284) - Spooky Pinkberry Fizz 4. Jannica (VRL-04799) - Jalavan Suttuinen VH16-018-0999 5. birdie (VRL-14733) - Groyne Joey 6. birdie (VRL-14733) - Addingrove Tammie 7. Jannica (VRL-04799) - Kanelikaakao VH18-018-0894 8. Ilona (VRL-14757) - Fridan Tohveliprinssi VH18-018-2174 9. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Korpiyö VH18-018-2144 10. Molly (VRL-14516) - Leyla du Boux 11. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 12. Sonja.P (VRL-06588) - Kryptankylmä VH18-018-2123 13. birdie (VRL-14743) - Innards Evasion 14. Loc (VRL-12679) - Kallan Elm 15. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Suspiria 16. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246 17. Cherry (VRL-12299) - Näkin Muisto VH17-018-0931 18. Liia (VRL-11284) - Glitterjunkie VH18-031-0437 19. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 20. Cherry (VRL-12299) - BB’s Busted Boy VH17-027-0032 21. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Twinklegleam VH16-022-0033 22. Molly (VRL-14516) - Esther du Boux 23. Kida (VRL-08368) - Blackburns Nando 24. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Imperial 25. Sonja.P (VRL-06588) - Pirunkorven Timantti VH17-018-0809 26. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur 2. 110cm 1. Jannica (VRL-04799) - Kanelikaakao VH18-018-0894 2. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246 3. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Kuningatar VH18-018-2143 4. Kida (VRL-08368) - Blackburns Nando 5. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Pakoruutu VH18-018-2148 6. Cherry (VRL-12299) - Näkin Muisto VH17-018-0931 7. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Sommitelma VH18-018-2145 8. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Imperial 9. Molly (VRL-14516) - Leyla du Boux 10. Jannica (VRL-04799) - Jalavan Suttuinen VH16-018-0999 11. Ilona (VRL-14757) - Fridan Tohveliprinssi VH18-018-2174 12. Liia (VRL-11284) - Kastanjan Afrika 13. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 14. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Suspiria 15. Molly (VRL-14516) - Jamilah du Boux 16. birdie (VRL-14733) - Addingrove Tammie 17. Cherry (VRL-12299) - BB’s Busted Boy VH17-027-0032 18. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 19. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Twinklegleam VH16-022-0033 20. Liia (VRL-11284) - Spooky Pinkberry Fizz 21. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur 22. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 23. birdie (VRL-14733) - Groyne Joey 24. Molly (VRL-14516) - Esther du Boux 25. birdie (VRL-14743) - Innards Evasion 26. Loc (VRL-12679) - Kallan Elm

Web design © Rainy-Monday.net
virtuaalitalli - a sim-game stable