ERJ - Esteratsastuskilpailut!

Yleistä


Päivämäärä 03.01.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivämäärä 25.12.2018
Vastuuhenkilö Sonja.P (VRL-06588)
Järjestyspaikka Kultahuisku
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla, arvontakonetta käyttäen

Rajoitukset


30 ratsukkoa/luokka
3 hevosta ratsastajalta/luokka
Yksi hevonen voi osallistua kahteen eri luokkaan
Kilpailut avoinna kaikille

Luokat

1. 110cm 2. 110cm

Osallistuminen


Sähköpostitse osoitteeseen: kultahuisku20@gmail.com
Otsikolla erj1-10 (osallistut samalla 10 avoimeen kutsuun)
Muodossa:

Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Osallistujat / Tulokset

1. 110cm 1. Molly (VRL-14516) - Esther du Boux 2. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 3. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 4. birdie (VRL-14743) - Innards Evasion 5. Molly (VRL-14516) - Jamilah du Boux 6. Jannica (VRL-04799) - Jalavan Suttuinen VH16-018-0999 7. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur 8. birdie (VRL-14733) - Groyne Joey 9. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Korpiyö VH18-018-2144 10. birdie (VRL-14733) - Addingrove Tammie 11. Jannica (VRL-04799) - Kanelikaakao VH18-018-0894 12. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246 13. Loc (VRL-12679) - Kallan Elm 14. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 15. Molly (VRL-14516) - Leyla du Boux 16. Cherry (VRL-12299) - Näkin Muisto VH17-018-0931 17. Cherry (VRL-12299) - BB’s Busted Boy VH17-027-0032 18. Liia (VRL-11284) - Spooky Pinkberry Fizz 19. Ilona (VRL-14757) - Fridan Tohveliprinssi VH18-018-2174 20. Kida (VRL-08368) - Blackburns Nando 21. Sonja.P (VRL-06588) - Pirunkorven Timantti VH17-018-0809 22. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Imperial 23. Liia (VRL-11284) - Glitterjunkie VH18-031-0437 24. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Suspiria 25. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Twinklegleam VH16-022-0033 26. Sonja.P (VRL-06588) - Kryptankylmä VH18-018-2123 2. 110cm 1. Liia (VRL-11284) - Spooky Pinkberry Fizz 2. Molly (VRL-14516) - Jamilah du Boux 3. Jannica (VRL-04799) - Jalavan Suttuinen VH16-018-0999 4. Cherry (VRL-12299) - Näkin Muisto VH17-018-0931 5. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246 6. Cherry (VRL-12299) - BB’s Busted Boy VH17-027-0032 7. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Sommitelma VH18-018-2145 8. birdie (VRL-14733) - Addingrove Tammie 9. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur 10. Ilona (VRL-14757) - Fridan Tohveliprinssi VH18-018-2174 11. birdie (VRL-14743) - Innards Evasion 12. Kida (VRL-08368) - Blackburns Nando 13. Liia (VRL-11284) - Kastanjan Afrika 14. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Imperial 15. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Pakoruutu VH18-018-2148 16. Loc (VRL-12679) - Kallan Elm 17. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Kuningatar VH18-018-2143 18. Jannica (VRL-04799) - Kanelikaakao VH18-018-0894 19. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 20. Molly (VRL-14516) - Esther du Boux 21. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 22. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 23. Molly (VRL-14516) - Leyla du Boux 24. birdie (VRL-14733) - Groyne Joey 25. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Twinklegleam VH16-022-0033 26. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Suspiria

Web design © Rainy-Monday.net
virtuaalitalli - a sim-game stable