ERJ - Esteratsastuskilpailut!

Yleistä


Päivämäärä 04.01.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivämäärä 25.12.2018
Vastuuhenkilö Sonja.P (VRL-06588)
Järjestyspaikka Kultahuisku
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla, arvontakonetta käyttäen

Rajoitukset


30 ratsukkoa/luokka
3 hevosta ratsastajalta/luokka
Yksi hevonen voi osallistua kahteen eri luokkaan
Kilpailut avoinna kaikille

Luokat

1. 110cm 2. 110cm

Osallistuminen


Sähköpostitse osoitteeseen: kultahuisku20@gmail.com
Otsikolla erj1-10 (osallistut samalla 10 avoimeen kutsuun)
Muodossa:

Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Osallistujat / Tulokset

1. 110cm 1. Liia (VRL-11284) - Spooky Pinkberry Fizz 2. Molly (VRL-14516) - Jamilah du Boux 3. Sonja.P (VRL-06588) - Pirunkorven Timantti VH17-018-0809 4. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Twinklegleam VH16-022-0033 5. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 6. Ilona (VRL-14757) - Fridan Tohveliprinssi VH18-018-2174 7. birdie (VRL-14743) - Innards Evasion 8. Jannica (VRL-04799) - Kanelikaakao VH18-018-0894 9. Jannica (VRL-04799) - Jalavan Suttuinen VH16-018-0999 10. Kida (VRL-08368) - Blackburns Nando 11. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 12. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Imperial 13. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246 14. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Korpiyö VH18-018-2144 15. birdie (VRL-14733) - Groyne Joey 16. Molly (VRL-14516) - Leyla du Boux 17. Molly (VRL-14516) - Esther du Boux 18. birdie (VRL-14733) - Addingrove Tammie 19. Cherry (VRL-12299) - BB’s Busted Boy VH17-027-0032 20. Liia (VRL-11284) - Glitterjunkie VH18-031-0437 21. Loc (VRL-12679) - Kallan Elm 22. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur 23. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 24. Cherry (VRL-12299) - Näkin Muisto VH17-018-0931 25. Sonja.P (VRL-06588) - Kryptankylmä VH18-018-2123 26. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Suspiria 2. 110cm 1. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Twinklegleam VH16-022-0033 2. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 3. Jannica (VRL-04799) - Kanelikaakao VH18-018-0894 4. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Pakoruutu VH18-018-2148 5. Ilona (VRL-14757) - Fridan Tohveliprinssi VH18-018-2174 6. Liia (VRL-11284) - Spooky Pinkberry Fizz 7. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Sommitelma VH18-018-2145 8. Kida (VRL-08368) - Blackburns Nando 9. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 10. Cherry (VRL-12299) - BB’s Busted Boy VH17-027-0032 11. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Suspiria 12. Cherry (VRL-12299) - Näkin Muisto VH17-018-0931 13. birdie (VRL-14743) - Innards Evasion 14. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Imperial 15. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246 16. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Kuningatar VH18-018-2143 17. Liia (VRL-11284) - Kastanjan Afrika 18. birdie (VRL-14733) - Addingrove Tammie 19. Loc (VRL-12679) - Kallan Elm 20. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 21. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur 22. birdie (VRL-14733) - Groyne Joey 23. Molly (VRL-14516) - Jamilah du Boux 24. Molly (VRL-14516) - Esther du Boux 25. Molly (VRL-14516) - Leyla du Boux 26. Jannica (VRL-04799) - Jalavan Suttuinen VH16-018-0999

Web design © Rainy-Monday.net
virtuaalitalli - a sim-game stable