ERJ - Esteratsastuskilpailut!

Yleistä


Päivämäärä 05.01.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivämäärä 25.12.2018
Vastuuhenkilö Sonja.P (VRL-06588)
Järjestyspaikka Kultahuisku
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla, arvontakonetta käyttäen

Rajoitukset


30 ratsukkoa/luokka
3 hevosta ratsastajalta/luokka
Yksi hevonen voi osallistua kahteen eri luokkaan
Kilpailut avoinna kaikille

Luokat

1. 110cm 2. 110cm

Osallistuminen


Sähköpostitse osoitteeseen: kultahuisku20@gmail.com
Otsikolla erj1-10 (osallistut samalla 10 avoimeen kutsuun)
Muodossa:

Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Osallistujat / Tulokset

1. 110cm 1. Jannica (VRL-04799) - Kanelikaakao VH18-018-0894 2. Molly (VRL-14516) - Leyla du Boux 3. Loc (VRL-12679) - Kallan Elm 4. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Korpiyö VH18-018-2144 5. Ilona (VRL-14757) - Fridan Tohveliprinssi VH18-018-2174 6. birdie (VRL-14733) - Groyne Joey 7. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Imperial 8. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Twinklegleam VH16-022-0033 9. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Suspiria 10. birdie (VRL-14733) - Addingrove Tammie 11. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 12. Sonja.P (VRL-06588) - Pirunkorven Timantti VH17-018-0809 13. birdie (VRL-14743) - Innards Evasion 14. Kida (VRL-08368) - Blackburns Nando 15. Sonja.P (VRL-06588) - Kryptankylmä VH18-018-2123 16. Molly (VRL-14516) - Esther du Boux 17. Jannica (VRL-04799) - Jalavan Suttuinen VH16-018-0999 18. Cherry (VRL-12299) - Näkin Muisto VH17-018-0931 19. Liia (VRL-11284) - Glitterjunkie VH18-031-0437 20. Liia (VRL-11284) - Spooky Pinkberry Fizz 21. Cherry (VRL-12299) - BB’s Busted Boy VH17-027-0032 22. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur 23. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246 24. Molly (VRL-14516) - Jamilah du Boux 25. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 26. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 2. 110cm 1. Jannica (VRL-04799) - Kanelikaakao VH18-018-0894 2. Liia (VRL-11284) - Spooky Pinkberry Fizz 3. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Pakoruutu VH18-018-2148 4. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Kuningatar VH18-018-2143 5. Kida (VRL-08368) - Blackburns Nando 6. Molly (VRL-14516) - Leyla du Boux 7. Jannica (VRL-04799) - Jalavan Suttuinen VH16-018-0999 8. Loc (VRL-12679) - Kallan Elm 9. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Suspiria 10. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Sommitelma VH18-018-2145 11. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur 12. birdie (VRL-14733) - Groyne Joey 13. Cherry (VRL-12299) - BB’s Busted Boy VH17-027-0032 14. Ilona (VRL-14757) - Fridan Tohveliprinssi VH18-018-2174 15. Molly (VRL-14516) - Jamilah du Boux 16. birdie (VRL-14743) - Innards Evasion 17. Cherry (VRL-12299) - Näkin Muisto VH17-018-0931 18. Liia (VRL-11284) - Kastanjan Afrika 19. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246 20. birdie (VRL-14733) - Addingrove Tammie 21. Molly (VRL-14516) - Esther du Boux 22. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 23. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 24. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 25. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Twinklegleam VH16-022-0033 26. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Imperial

Web design © Rainy-Monday.net
virtuaalitalli - a sim-game stable