ERJ - Esteratsastuskilpailut!

Yleistä


Päivämäärä 06.01.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivämäärä 25.12.2018
Vastuuhenkilö Sonja.P (VRL-06588)
Järjestyspaikka Kultahuisku
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla, arvontakonetta käyttäen

Rajoitukset


30 ratsukkoa/luokka
3 hevosta ratsastajalta/luokka
Yksi hevonen voi osallistua kahteen eri luokkaan
Kilpailut avoinna kaikille

Luokat

1. 110cm 2. 110cm

Osallistuminen


Sähköpostitse osoitteeseen: kultahuisku20@gmail.com
Otsikolla erj1-10 (osallistut samalla 10 avoimeen kutsuun)
Muodossa:

Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Osallistujat / Tulokset

1. 110cm 1. Jannica (VRL-04799) - Jalavan Suttuinen VH16-018-0999 2. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Imperial 3. Loc (VRL-12679) - Kallan Elm 4. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur 5. Kida (VRL-08368) - Blackburns Nando 6. Sonja.P (VRL-06588) - Pirunkorven Timantti VH17-018-0809 7. birdie (VRL-14733) - Groyne Joey 8. birdie (VRL-14733) - Addingrove Tammie 9. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 10. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 11. Cherry (VRL-12299) - BB’s Busted Boy VH17-027-0032 12. Molly (VRL-14516) - Leyla du Boux 13. birdie (VRL-14743) - Innards Evasion 14. Jannica (VRL-04799) - Kanelikaakao VH18-018-0894 15. Molly (VRL-14516) - Esther du Boux 16. Liia (VRL-11284) - Glitterjunkie VH18-031-0437 17. Ilona (VRL-14757) - Fridan Tohveliprinssi VH18-018-2174 18. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246 19. Molly (VRL-14516) - Jamilah du Boux 20. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Korpiyö VH18-018-2144 21. Sonja.P (VRL-06588) - Kryptankylmä VH18-018-2123 22. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Suspiria 23. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Twinklegleam VH16-022-0033 24. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 25. Cherry (VRL-12299) - Näkin Muisto VH17-018-0931 26. Liia (VRL-11284) - Spooky Pinkberry Fizz 2. 110cm 1. Cherry (VRL-12299) - BB’s Busted Boy VH17-027-0032 2. Jannica (VRL-04799) - Kanelikaakao VH18-018-0894 3. Liia (VRL-11284) - Kastanjan Afrika 4. birdie (VRL-14733) - Groyne Joey 5. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Suspiria 6. Liia (VRL-11284) - Spooky Pinkberry Fizz 7. Cherry (VRL-12299) - Näkin Muisto VH17-018-0931 8. Ilona (VRL-14757) - Fridan Tohveliprinssi VH18-018-2174 9. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 10. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246 11. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Twinklegleam VH16-022-0033 12. Molly (VRL-14516) - Leyla du Boux 13. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Kuningatar VH18-018-2143 14. Molly (VRL-14516) - Esther du Boux 15. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 16. Kida (VRL-08368) - Blackburns Nando 17. Loc (VRL-12679) - Kallan Elm 18. Molly (VRL-14516) - Jamilah du Boux 19. Jannica (VRL-04799) - Jalavan Suttuinen VH16-018-0999 20. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Sommitelma VH18-018-2145 21. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Pakoruutu VH18-018-2148 22. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 23. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur 24. birdie (VRL-14733) - Addingrove Tammie 25. birdie (VRL-14743) - Innards Evasion 26. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Imperial

Web design © Rainy-Monday.net
virtuaalitalli - a sim-game stable