ERJ - Esteratsastuskilpailut!

Yleistä


Päivämäärä 08.01.2019
Viimeinen ilmoittautumispäivämäärä 25.12.2018
Vastuuhenkilö Sonja.P (VRL-06588)
Järjestyspaikka Kultahuisku
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla, arvontakonetta käyttäen

Rajoitukset


30 ratsukkoa/luokka
3 hevosta ratsastajalta/luokka
Yksi hevonen voi osallistua kahteen eri luokkaan
Kilpailut avoinna kaikille

Luokat

1. 110cm 2. 110cm

Osallistuminen


Sähköpostitse osoitteeseen: kultahuisku20@gmail.com
Otsikolla erj1-10 (osallistut samalla 10 avoimeen kutsuun)
Muodossa:

Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Osallistujat / Tulokset

1. 110cm 1. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 2. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Twinklegleam VH16-022-0033 3. Loc (VRL-12679) - Kallan Elm 4. Molly (VRL-14516) - Leyla du Boux 5. Molly (VRL-14516) - Jamilah du Boux 6. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246 7. Ilona (VRL-14757) - Fridan Tohveliprinssi VH18-018-2174 8. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur 9. Molly (VRL-14516) - Esther du Boux 10. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 11. Sonja.P (VRL-06588) - Kryptankylmä VH18-018-2123 12. Sonja.P (VRL-06588) - Pirunkorven Timantti VH17-018-0809 13. Jannica (VRL-04799) - Kanelikaakao VH18-018-0894 14. Jannica (VRL-04799) - Jalavan Suttuinen VH16-018-0999 15. Kida (VRL-08368) - Blackburns Nando 16. Liia (VRL-11284) - Glitterjunkie VH18-031-0437 17. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Imperial 18. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 19. Liia (VRL-11284) - Spooky Pinkberry Fizz 20. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Suspiria 21. birdie (VRL-14743) - Innards Evasion 22. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Korpiyö VH18-018-2144 23. Cherry (VRL-12299) - Näkin Muisto VH17-018-0931 24. Cherry (VRL-12299) - BB’s Busted Boy VH17-027-0032 25. birdie (VRL-14733) - Groyne Joey 26. birdie (VRL-14733) - Addingrove Tammie 2. 110cm 1. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 2. Molly (VRL-14516) - Jamilah du Boux 3. Loc (VRL-12679) - Kallan Elm 4. Cherry (VRL-12299) - Näkin Muisto VH17-018-0931 5. Jannica (VRL-04799) - Jalavan Suttuinen VH16-018-0999 6. Liia (VRL-11284) - Spooky Pinkberry Fizz 7. Kida (VRL-08368) - Blackburns Nando 8. birdie (VRL-14743) - Innards Evasion 9. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur 10. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Suspiria 11. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Twinklegleam VH16-022-0033 12. Molly (VRL-14516) - Esther du Boux 13. Ilona (VRL-14757) - Fridan Tohveliprinssi VH18-018-2174 14. birdie (VRL-14733) - Addingrove Tammie 15. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Imperial 16. Cherry (VRL-12299) - BB’s Busted Boy VH17-027-0032 17. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 18. Jannica (VRL-04799) - Kanelikaakao VH18-018-0894 19. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Kuningatar VH18-018-2143 20. Liia (VRL-11284) - Kastanjan Afrika 21. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 22. Molly (VRL-14516) - Leyla du Boux 23. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Sommitelma VH18-018-2145 24. birdie (VRL-14733) - Groyne Joey 25. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Pakoruutu VH18-018-2148 26. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246

Web design © Rainy-Monday.net
virtuaalitalli - a sim-game stable