KERJ - Kenttäratsastuskilpailut!

Yleistä

Päivämäärä 05.12.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivämäärä 29.11.2018
Vastuuhenkilö Sonja.P (VRL-06588)
Järjestyspaikka Kultahuisku
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla, arvontakonetta käyttäen


Rajoitukset

30 ratsukkoa/luokka
3 hevosta ratsastajalta/luokka
Yksi hevonen voi osallistua yhteen luokkaan
Kilpailut avoinna kaikille


Osallistuminen

Sähköpostitse osoitteeseen: kultahuisku20@gmail.com
Otsikolla kerj1-10 (osallistut samalla 10 avoinna olevaan kutsuun)
Muodossa:

Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000


Luokat

1. CIC1 (avoin kaikille)
2. CIC3 (avoin hevosille, ei suomenhevosille)


Osallistujat / Tulokset

1. CIC1 (avoin kaikille) 1. sarqquu (VRL-04374) - Hongankaataja VH18-018-1417 2. birdie (VRL-14733) - Gerda 3. sarqquu (VRL-04374) - Unenlahja VH18-018-1603 4. enna (VRL-14704) - Viimeinen Houkutus VH18-018-1421 5. birdie (VRL-14733) - Radiation 6. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 7. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Kuningatar VH18-018-2143 8. jabberjinx (VRL-13570) - Kaakkurin Yösydännä VH18-018-1492 9. reibili (VRL-10965) - Harakanlento 10. davis (VRL-10105) - Xibalba VH16-006-0257 11. enna (VRL-14704) - Kiertokiitäjä VH18-018-1415 12. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Korpiyö VH18-018-2144 13. enna (VRL-14704) - Vaniman Hupsutti VH18-018-1383 14. Sussu (VRL-12636) - Tumpelo VH18-018-0486 15. reibili (VRL-10965) - Heippalappu 16. Anna (VRL-14657) - Navajan Lohtulempi VH18-018-1950 17. Sussu (VRL-12636) - Satulinnan Suomineito VH15-018-0963 18. davis (VRL-10105) - Dream of Scipio VH12-012-0158 19. mori-mori (VRL-11325) - Hasselinheleä 20. mori-mori (VRL-11325) - Pirunvalssi 21. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Voipallo VH18-018-0168 22. birdie (VRL-14733) - Fonnesbech 23. sarqquu (VRL-04374) - Hunajainen VH18-018-1605 24. Shannon. (VRL-05645) - Ruya al Tahir VH18-003-0136 25. mori-mori (VRL-11325) - Turmeltajan Sielunvihollinen 26. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749 27. reibili (VRL-10965) - Tilkkeen Rintamakarkuri 28. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 29. davis (VRL-10105) - Fall of Icarus VH12-012-0144 30. Sonja.P (VRL-06588) - Kryptankylmä VH18-018-2123 2. CIC3 (avoin hevosille, ei suomenhevosille) 1. rebely (VRL-09009) - Shokora's Good Jumper VH15-044-0265 2. Jannica (VRL-04799) - Gingerbread GER VH17-066-0040 3. Sussu (VRL-12636) - Chelmsford Tauriel VH16-021-0429 4. sarqquu (VRL-04374) - Priton Kozmik VH18-039-0025 5. reibili (VRL-10965) - ML Mysterioso 6. reibili (VRL-10965) - Escorant Aggressive Anger VH18-021-0067 7. Sonja.P (VRL-06588) - Alfa King 8. rebely (VRL-09009) - Lemniscate Gossamer VH18-044-0119 9. Ginevra (VRL-11040) - Restless Falcon GEA VH18-029-0088 10. Humutin (VRL-14618) - Didi's Marvel Boy 11. Ginevra (VRL-11040) - Altair Coup VH18-209-0006 12. Ginevra (VRL-11040) - Bubblegumwar GEA VH17-209-0046 13. davis (VRL-10105) - Berserk Fall VH17-012-0095 14. davis (VRL-10105) - Catchin' a Tiger VH17-012-0234 15. Jannica (VRL-04799) - Hestia Raven VH15-031-1067 16. reibili (VRL-10965) - Silent Night STC 17. Sussu (VRL-12636) - Obsidian Crucifix xx 18. Sonja.P (VRL-06588) - Gamma Inna 19. Nikki (VRL-14085) - Ankh VH18-155-0003 20. birdie (VRL-14733) - Fade 21. sarqquu (VRL-04374) - Priton Klarnet VH18-039-0055 22. birdie (VRL-14733) - Electro Man 23. birdie (VRL-14733) - Supernova 24. Sussu (VRL-12636) - Silverbrigde Blood Royal 25. sarqquu (VRL.04374) - Priton Skarabei VH18-039-0008 26. Sonja.P (VRL-06588) - Gamma Ginger 27. Sanchez (VRL-10533) - Bloodthorn Hood VH18-076-0017 28. Nikki (VRL-14085) - Unruhe v.d. Sieger VH18-013-0100 29. Nikki (VRL-14085) - Christina Death VH18-155-0004 30. davis (VRL-10105) - Catchin' Night WD VH17-006-0040

Web design © Rainy-Monday.net
virtuaalitalli - a sim-game stable