KERJ - Kenttäratsastuskilpailut!

Yleistä

Päivämäärä 09.12.2018
Viimeinen ilmoittautumispäivämäärä 29.11.2018
Vastuuhenkilö Sonja.P (VRL-06588)
Järjestyspaikka Kultahuisku
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla, arvontakonetta käyttäen


Rajoitukset

30 ratsukkoa/luokka
3 hevosta ratsastajalta/luokka
Yksi hevonen voi osallistua yhteen luokkaan
Kilpailut avoinna kaikille


Osallistuminen

Sähköpostitse osoitteeseen: kultahuisku20@gmail.com
Otsikolla kerj1-10 (osallistut samalla 10 avoinna olevaan kutsuun)
Muodossa:

Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000


Luokat

1. CIC1 (avoin kaikille)
2. CIC3 (avoin hevosille, ei suomenhevosille)


Osallistujat / Tulokset

1. CIC1 (avoin kaikille) 1. Sussu (VRL-12636) - Satulinnan Suomineito VH15-018-0963 2. reibili (VRL-10965) - Tilkkeen Rintamakarkuri 3. Sussu (VRL-12636) - Tumpelo VH18-018-0486 4. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 5. reibili (VRL-10965) - Heippalappu 6. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Voipallo VH18-018-0168 7. jabberjinx (VRL-13570) - Kaakkurin Yösydännä VH18-018-1492 8. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 9. reibili (VRL-10965) - Harakanlento 10. birdie (VRL-14733) - Radiation 11. enna (VRL-14704) - Vaniman Hupsutti VH18-018-1383 12. mori-mori (VRL-11325) - Pirunvalssi 13. enna (VRL-14704) - Kiertokiitäjä VH18-018-1415 14. davis (VRL-10105) - Dream of Scipio VH12-012-0158 15. enna (VRL-14704) - Viimeinen Houkutus VH18-018-1421 16. birdie (VRL-14733) - Gerda 17. davis (VRL-10105) - Xibalba VH16-006-0257 18. sarqquu (VRL-04374) - Hunajainen VH18-018-1605 19. birdie (VRL-14733) - Fonnesbech 20. mori-mori (VRL-11325) - Hasselinheleä 21. Anna (VRL-14657) - Navajan Lohtulempi VH18-018-1950 22. sarqquu (VRL-04374) - Unenlahja VH18-018-1603 23. sarqquu (VRL-04374) - Hongankaataja VH18-018-1417 24. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749 25. Shannon. (VRL-05645) - Ruya al Tahir VH18-003-0136 26. mori-mori (VRL-11325) - Turmeltajan Sielunvihollinen 27. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Kuningatar VH18-018-2143 28. davis (VRL-10105) - Fall of Icarus VH12-012-0144 29. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Korpiyö VH18-018-2144 30. Sonja.P (VRL-06588) - Kryptankylmä VH18-018-2123 2. CIC3 (avoin hevosille, ei suomenhevosille) 1. Ginevra (VRL-11040) - Altair Coup VH18-209-0006 2. reibili (VRL-10965) - ML Mysterioso 3. Sussu (VRL-12636) - Chelmsford Tauriel VH16-021-0429 4. davis (VRL-10105) - Catchin' a Tiger VH17-012-0234 5. Sussu (VRL-12636) - Obsidian Crucifix xx 6. sarqquu (VRL-04374) - Priton Kozmik VH18-039-0025 7. Sussu (VRL-12636) - Silverbrigde Blood Royal 8. birdie (VRL-14733) - Electro Man 9. birdie (VRL-14733) - Supernova 10. sarqquu (VRL.04374) - Priton Skarabei VH18-039-0008 11. Jannica (VRL-04799) - Gingerbread GER VH17-066-0040 12. Ginevra (VRL-11040) - Restless Falcon GEA VH18-029-0088 13. Nikki (VRL-14085) - Christina Death VH18-155-0004 14. Ginevra (VRL-11040) - Bubblegumwar GEA VH17-209-0046 15. davis (VRL-10105) - Berserk Fall VH17-012-0095 16. Sonja.P (VRL-06588) - Gamma Inna 17. Nikki (VRL-14085) - Ankh VH18-155-0003 18. birdie (VRL-14733) - Fade 19. Sonja.P (VRL-06588) - Alfa King 20. reibili (VRL-10965) - Silent Night STC 21. davis (VRL-10105) - Catchin' Night WD VH17-006-0040 22. Jannica (VRL-04799) - Hestia Raven VH15-031-1067 23. sarqquu (VRL-04374) - Priton Klarnet VH18-039-0055 24. rebely (VRL-09009) - Lemniscate Gossamer VH18-044-0119 25. Sonja.P (VRL-06588) - Gamma Ginger 26. Humutin (VRL-14618) - Didi's Marvel Boy 27. Sanchez (VRL-10533) - Bloodthorn Hood VH18-076-0017 28. Nikki (VRL-14085) - Unruhe v.d. Sieger VH18-013-0100 29. rebely (VRL-09009) - Shokora's Good Jumper VH15-044-0265 30. reibili (VRL-10965) - Escorant Aggressive Anger VH18-021-0067

Web design © Rainy-Monday.net
virtuaalitalli - a sim-game stable